Pranie odzieży roboczej

Świadczymy kompleksowe usługi pralnicze na terenie całego powiatu poznańskiego.
W naszym portfolio znajdują się duże przemysłowe zakłady pracy, urzędy, gastronomia, placówki medyczne a także małe firmy. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny.
Wykonujemy nietypowe zlecenia, współpracujemy długoterminowo, przyjmujemy jednorazowe zlecenia nawet te najbardziej nieoczywiste.

Usługa rentalu to wynajem, serwis i pranie odzieży roboczej. Głównym założeniem usługi jest przekazanie odpowiedzialności za zabezpieczenie pracowników w odzież firmie zewnętrznej. Rental odzieży roboczej jest dedykowany każdej branży, w której pracodawca jest zobowiązany dostarczyć pracownikom środki ochrony indywidualnej i tym pracodawcom, którym zależy na jednolitym wyglądzie pracowników. Zapewniamy spełnienie norm bezpieczeństwa i higieny pracy oraz schludny wygląd Twoich pracowników. Dzięki współpracy z nami, Twój personel ma zawsze do dyspozycji czysty i wyprasowany komplet odzieży roboczej. Profesjonalnie przygotowana odzież robocza jest dostarczana bezpośrednio do szafek pracowników.

Gwarantujemy: dopasowanie odzieży i systemu jej wymiany do Twoich potrzeb, indywidualne znakowanie odzieży, oznakowanie emblematami firmowymi, regularne pranie i czyszczenie w naszych zakładach pralniczych, naprawę lub wymianę uszkodzonej odzieży.

Adres

Os. Przyjaźni 141B
61-686 Poznań

Telefon

514-984-724

E-mail

jowar@czystaodziez.com

Godziny otwarcia

Pn do Pt od 9-16