Pralnia wodno chemiczna

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną i ekologiczną pralnią chemiczną – z wieloletnim doświadczeniem, zaufaniem klientów i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Zapraszamy do punktu centralnego pralni przy na osiedlu Przyjaźni 141B  i naszych punktów przyjęć na terenie miasta i okolic.

Nasza Poznańska pralnia chemiczna działa od 1995 roku pod nazwą BM FOKA przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w usługach pralniczych. Pralnia chemiczna BM FOKA świadczy usługi w zakresie:

  • prania chemicznego garderoby,
  • prania wodnego i maglowania,
  • czyszczenia dywanów,
  • czyszczenia garderoby skórzanej,
  • prania i naprawy odzieży roboczej,
  • cerowania artystycznego,

Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, a swoje kompleksowe usługi kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, zakładów pracy oraz instytucji.

Dla Państwa wygody oprócz pralni centralne działają pod naszym logiem punkty przyjęć na terenie Poznania i okolic.

Czysta odzież i zdrowe środowisko naturalne

Pranie chemiczne to nasza specjalność

Pralnia chemiczna umożliwia pranie miedzy innymi: płaszczy, marynarek, żakietów, spodni, koców, zasłon, narzut itd. oraz wszystkich części garderoby, których nie można uprać w domu. Jest to garderoba uszyta z delikatnych tkanin takich jak jedwab, kaszmir, wełna, również wyroby skórzane i futrzarskie nie nadają się do prania w domu. Technologia prania chemicznego oznacza pranie w organicznym rozpuszczalniku i w tzw. agregatach chemicznych, czyli specjalnie do tego zaprojektowanych maszynach. Efektem jest czysta odzież, która ponadto odzyska kolor i świeżość.

Poszerzamy swoją ofertę wraz z Państwa sugestiami, aby odpowiedzieć na wymagania wszystkich klientów. Inwestujemy też w sprzęt i nowoczesne środki piorące. Naszą wizytówką jest wykwalifikowany i doświadczony personel. Efektem naszej pracy jest czysta odzież, bez zabrudzeń czy uszkodzeń, a także pełne zadowolenie klienta.

Czysta odzież i zdrowe środowisko naturalne

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, dlatego zajmujemy się ekologicznym czyszczeniem odzieży. Używamy jedynie bezpiecznych, sprawdzonych środków czyszczących i rozpuszczalników z odpowiednimi atestami. Nasz sprzęt spełnia zaś normy ekologiczne.

Należymy do ogólnopolskiej sieci ekologicznych pralni chemicznych BM Foka. Wyróżnia je logo z polarną foką, które jest gwarancją, że dla danej pralni liczy się czysta odzież, ale nie kosztem natury.

Skorzystanie z nowoczesnej pralni wodno-chemicznej to sprawdzony sposób na wyczyszczenie trudnych do pozbycia się plam. To także ogromna oszczędność czasu: nie trzeba segregować ubrań, dobierać środków chemicznym, czekać na wyschnięcie i na końcu prasować rzeczy. Wszystkim zajmują się specjaliści w pralni.

Nasza pralnia przyjmuje do odplamiania, prania czy prasowania wszystkie rodzaje tekstyliów, a także dywany, obuwie czy odzież skórzaną. Posiadamy sprzęt oraz środki potrzebne do szybkiego, a co najważniejsze skutecznego oczyszczania elementów garderoby lub akcesoriów domowych. Bez problemu można nam powierzyć zarówno koszule, bluzki, spodnie, kurtki czy mundury, jak i narzuty, koce, ręczniki, poduszki, śpiwory lub zasłony.

Do każdego rodzaju materiału dobieramy odpowiednie środki chemiczne i ściśle dostosowujemy pranie do wymagań na metce. W konsekwencji ubrania zyskują perfekcyjną świeżość, a profesjonalne prasowanie sprawia, że będą wyglądały jak nowe!

Dzięki indywidualnemu podejściu możemy zapewnić wysoką jakość prania w połączeniu z terminowym wykonaniem. Dzięki profesjonalnemu personelowi możemy wykonać każde nawet te najbardziej nietypowe zlecenia.

Adres

Os. Przyjaźni 141B
61-686 Poznań

Telefon

514-984-724

E-mail

jowar@czystaodziez.com

Godziny otwarcia

Pn do Pt od 9-16